12de VVA-Carriéredag op 10 oktober 2019

 

VVA Larenstein te Velp organiseert voor de 12de keer de succesvolle VVA Carrièredag. Het wordt weer een Carrièredag waar iedereen zich kan oriënteren op zijn toekomst met activiteiten en stands om er een grootse dag van te maken. De 12de VVA-Carriéredag is op 10 oktober 2019

 

Voor alle studenten en afgestudeerden van hogeschool Van Hall Larenstein en Helicon MBO Velp biedt deze dag een uitgelezen moment om in contact te komen met bedrijven en organisaties uit het werkveld.

Geïnteresseerden die op zoek zijn naar een stageplek of een baan, kunnen een kijkje nemen bij één van de tientallen stands op de VVA Carrièredag.

De stands bieden een unieke kans om in contact te komen met professionals uit verschillende vakgebieden.

Zoeken

 

 


 

Vacatures

 


Trainees Vergunningverlener


 

 

Vacatures plaatsen?

 

 

terug ....