Inclusief Gresbo is een sociale onderneming die maatschappelijke betrokkenheid met resultaatgericht ondernemen combineert. Een uiteenlopend bedrijf met verschillende afdelingen, zoals Schoonmaak, Post, Groenvoorziening, Elektromontage en Verpakken & Montage. Deze verscheidenheid aan werkzaamheden is ook nodig, aangezien onze 900 medewerkers allemaal andere kwaliteiten hebben. Het is ons streven hen allemaal een passende werkplek te bieden.

 

Onze afdeling Gresbo Groenvoorziening werkt op verschillende locaties. Zo onderhouden de groenmedewerkers verschillende openbare ruimten (groen en grijs) in de regio tussen Amersfoort en Zwolle. Voor opdrachtgevers wordt er veelal volgens bestek gewerkt. Vanuit een opleidingstraject worden de groenmedewerkers met en zonder afstand tot de arbeidsmarkt ingezet en professioneel begeleid.

 

Voor de afdeling Gresbo Groenvoorziening zijn wij op zoek naar een veelzijdige en enthousiaste

Uitvoerder Groen

36 uur per week

 

Als uitvoerder ben je verantwoordelijk voor ongeveer 60 groenmedewerkers en enkele voorlieden. Je bent eindverantwoordelijk voor de omzet, kwaliteit en rendement voor jouw rayon. Het is jouw taak om de uitvoering te organiseren op basis van de afspraken met de verschillende opdrachtgevers. Daarnaast is het belangrijk dat je controleert of de werkzaamheden volgens de afgesproken kwaliteitseisen zijn uitgevoerd.

 

Wij als bedrijf, maar ook zeker onze medewerkers, zijn loyaal en trouw aan onze relaties. Wij stellen ons klantvriendelijk en proactief op naar onze klanten en dit verwachten wij ook van jou. Een uitvoerder Groen is in onze ogen in staat om processen te verbeteren, kan sturen op grote lijnen, maar ook op details én heeft aantoonbare ervaring met het opstellen en maken van calculaties.

 

Wat zijn je werkzaamheden?

 

 • Aansturen van onderhoudsploegen conform bestek / opdracht
 • Coachen en begeleiden van uitvoerende medewerkers
 • Overleg over kwaliteitseisen, planning en uitvoering van werkzaamheden met opdrachtgevers
 • Opnames van werkzaamheden
 • Bewaking van uren en kosten van de projecten die onder jouw beheer vallen
 • Aansturing en overleg met medewerkers van onderaannemers
 • Projectadministratie
 • Voorkomen en oplossen van eventuele klachten of problemen.

 

Wie ben jij?

 • Je hebt een afgeronde minimaal MBO-niveau 4 Groen opleiding
 • Vakgerichte opleidingen en/of cursussen zijn jou niet vreemd. (RAW / Beeldkwaliteitsschouw / VCA-VOL / Flora en fauna )
 • Je hebt minimaal 3 jaar relevante én recente ervaring in soortgelijke functie.
 • Je hebt ervaring met het stimuleren en motiveren van mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Je bent nauwkeurig, zelfstandig en proactief.
 • Sociale en communicatieve vaardigheden zijn jouw sterkste punt.
 • Je bent in het bezit van een rijbewijs B (E) .
 • Je bent woonachtig in de regio (Amersfoort-Zwolle).
 • En je bent fulltime beschikbaar.

 

Wat bieden wij?

Een uitdagende functie binnen een organisatie die maatschappelijke betrokkenheid combineert met resultaatgericht ondernemen. Goede arbeidsvoorwaarden conform de cao van Inclusief Groep NV.

 

Enthousiast?

Ben jij de kandidaat die wij zoeken voor de functie? Laat het ons weten door een motivatiebrief met CV te sturen. Dit kan voor 6 november 2017 naar  sollicitaties@inclusiefgroep.nl onder vermelding van: vacature Uitvoerder Groen.

 

Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer S. Keep, unitmanager afdeling Groen of met mevrouw I. van der Oord, personeelsconsulent (beiden tel. 0341-274200).

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.