Wij zijn de beste werkgever non-profit 2017/2018. En dat willen we natuurlijk blijven. We zoeken daarvoor mensen die goed samenwerken met betrokken en bevlogen collega’s. Wij bieden jou kansen om te ontwikkelen en door te groeien binnen onze organisatie. En voor jouw betrokkenheid geven we een goed salaris en de regie voor een mooie balans tussen jouw werk- en privétijd. We helpen elkaar om de beste resultaten te behalen.
 

Voor onze team GEO/DIV, zoeken wij een


Trainee GIS medewerker


De functie wordt voorlopig tijdelijk ingevuld. Na maximaal twee jaar kan dit worden omgezet

in een vast dienstverband.

 

Het team GEO/DIV houdt zich bezig met het registreren van data voor de hele organisatie en het genereren van informatie uit deze data.


Jouw werkzaamheden

Wij zoeken iemand die vanuit de basisopleiding onder begeleiding werkervaring wil opdoen en wil doorgroeien in de volgende werkzaamheden:

 • verzamelen en verwerken van gegevens in het beheerregister met betrekking tot alle keringen
 • verwerken van gegevens met betrekking tot vergunningen, projecten en meer
 • beschikbaar stellen van gegevens ten behoeve van het proces toetsing keringen
 • beschikbaar stellen van kering gegevens aan de organisatie
 • leveren van cartografische producten
 • uitvoeren analyses met betrekking tot de keringen
 • verwerken van dwars- en lengteprofielen
 • beheren van gegevens van sonderingen, boringen en grondwatergegevens, maar ook gegevensbeheer Basis Registratie Ondergrond


Jouw profiel

Je hebt een MBO-4 werk- en denkniveau, bij voorkeur een opleiding Civiel of MBCS. Je hebt kennis van ArcMap, AutoCad en Excel. Affiniteit met waterbeheer en aanleg en beheer waterkeringen is een pre. Verder herken je jezelf in de volgende competenties:

 • enthousiast, gemakkelijk in de omgangen communicatief sterk
 • nauwkeurig werken
 • samenwerken (teamspeler)
 • initiatiefrijk en flexibel


Wij bieden

Als trainee krijg je een aanstelling van 36 uur per week voor een periode van 1 jaar. Dit is inclusief een proefperiode van twee maanden. Het startsalaris is € 2.066,- bruto per maand. Wij kennen verder een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket, waaronder een individueel keuzebudget (IKB). Verder zijn er volop mogelijkheden om opleidingen te volgen.


Meer informatie

Meer weten over deze functie? Bel dan met Schelte Kooistra, Teamhoofd GEO/DIV en Vastgoed, 0598-69 32 80 of 06 - 53 23 00 44 (ook WhatsApp).

Direct solliciteren

Op de vacaturepagina van Hunze en Aa’s kun je direct solliciteren. Dit kan tot 6 mei.