Hunneman Milieu-Advies Raalte BV is een onafhankelijk milieu-adviesbureau. Onze activiteiten bestaan uit werkzaamheden op het gebied van milieutechnisch bodemonderzoek en bodemsanering. Wij voeren opdrachten uit voor gemeentelijke en provinciale overheden,bedrijfsleven en particulieren.

 

Projectleider bodem m/v

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste projectleider die zowel zelfstandig als in een teamverband werkt aan de uitvoering van projecten op het gebied van bodemonderzoek en bodemsanering. Je maakt offertes, projectvoorstellen, coördineert en rapporteert projecten en stelt adviezen op. Affiniteit met het uitvoeringstraject van saneringen is een pre. Je legt verantwoording af aan de projectcoördinator maar hebt een grote mate van zelfstandigheid binnen de projecten. Je bent verantwoordelijk voor een goede relatie met onze opdrachtgevers, die je ten volle weet te benutten en uit te bouwen. Elke projectleider binnen ons bedrijf is zowel financieel, organisatorisch als kwalitatief verantwoordelijk voor de projecten onder zijn/haar hoede.

 

Uw profiel;

  • Relevante opleiding (HBO/acad.) en werkervaring in het vakgebied;
  • Goede en actuele kennis op het gebied van bodemonderzoek en bodemsanering;
  • Zicht op beleidsontwikkelingen;
  • Hoog kwaliteitsbesef en affiniteit met commercie;
  • Goede communicatieve vaardigheden.

 

Wij bieden u:

  • Dynamische fulltime job met grote mate van zelfstandigheid;
  • Goed salaris met secundaire arbeidsvoorwaarden;
  • Studiemogelijkheden;
  • Werken in een goed en gemotiveerd team;
  • Een, in de toekomst mogelijk, vast dienstverband.

 

De openstaande vacature en nadere informatie over ons bedrijf kunt u vinden op onze site: www.hunneman-milieu.nl .

 

Uw sollicitatie voorzien van CV, referenties en kopieën van diploma’s/certificaten kunt u sturen naar: a.hunneman@hunneman-milieu.nl