Leisurelands is een innovatieve en solide onderneming die twintig toonaangevende, dagrecreatieve terreinen en andere recreatieve voorzieningen exploiteert in Gelderland. Met jaarlijks circa zes miljoen recreanten levert Leisurelands direct en indirect een bijdrage aan de leefbaarheid en vrijetijdsbesteding in de regio waar zij actief is. Meer informatie over onze organisatie vind je op www.leisurelands.nl.

 

 

In verband met vervanging en uitbreiding zijn wij op zoek naar twee

 

Medewerkers Ontwikkeling & Realisatie (m/v, 2 FTE)

(Tekenaar / werkvoorbereider)

 

Als tekenaar/werkvoorbereider versterk je onze afdeling Ontwikkeling & Realisatie en ben je verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitwerking van alle voorkomende civieltechnische werkzaamheden binnen Leisurelands; van ontwerp tot oplevering.
Door de relatief kleine schaal van onze organisatie en de diversiteit van ons werkveld zal je een grote verscheidenheid aan werkzaamheden hebben, waardoor je snel moet kunnen schakelen en je je snel zaken eigen moet kunnen maken. Hierdoor is dit een veelzijdige functie voor jonge, creatieve en pragmatische personen. De functie vullen we graag samen met jou in op basis van jouw ervaring en kwaliteiten.

 

 

De werkzaamheden omvatten onder andere:

 • Voorbereiden en/of uitwerken van civieltechnische en bouwkundige projecten
 • Maken van CAD tekeningen, opstellen van werkomschrijvingen en begrotingen
 • Toezicht houden op projecten in uitvoering

 

 

Jouw profiel:

 • HBO/MBO werk- en denkniveau met een opleiding die gericht is op het voorbereiden en uitvoeren van plannen en werken (bijvoorbeeld HTS/MTS Civiele Techniek, Tuin- en landschapsinrichting Management van de leefomgeving of vergelijkbare opleiding );
 • 3-5 jaar relevante werkervaring;
 • ervaring met Autocad, Adobe Illustrator, Indesign, Photoshop;
 • goede communicatieve vaardigheden;
 • beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift;
 • ervaring met GIS strekt tot aanbeveling.

 

Wat kan Leisurelands jou bieden?

 • Werken in een leuk en enthousiast team
 • Leisurelands volgt de CAO Dagrecreatie.
 • Salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring
 • Deelname pensioen

 

Reageren

Graag ontvangen wij jouw sollicitatie met motivatie per e-mail aan markheuvelink@leisurelands.nl.
Voor vragen kun je terecht bij Mark Heuvelink: tel. nr. 026-3848823
 

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld