Binnen de afdeling Beheer Watersysteem (Rayon Oost) zijn wij op zoek naar:

2 Medewerkers Cultuurtechniek
36 uur per week
Standplaats: Twello

Algemene informatie
Het Waterschap Vallei en Veluwe zorgt voor veilige dijken, optimale waterstanden, het zuiveren van afvalwater en schoon oppervlaktewater. Samenwerken en vernieuwen staan in onze dienstverlening centraal. Wij werken in de provincies Utrecht, Gelderland en Overijssel.

De afdeling Beheer Watersysteem
De afdeling Beheer Watersysteem beheert en onderhoud watergangen, waterpeilen en dijken. Dit doen we in goede samenwerking met onze partners in het gebied. De afdeling bevat vijf teams waarvan drie teams (rayons) werken vanuit een steunpunt in het gebied en twee vanuit het hoofdkantoor in Apeldoorn. De afdeling en haar medewerkers vervullen een belangrijke 'oog- en oorfunctie' in het gebied van ons waterschap. Tevens heeft de afdeling een ambassadeursfunctie en beschikt zij over veel gebiedskennis. Deze aspecten vertaalt de afdeling naar adviezen en inzetten bij projecten.

Rayon Oost bestaat momenteel uit 10 medewerkers, dit zijn 3 gebiedsbeheerders en 7 cultuurtechnisch medewerkers. Het rayon bevindt zich aan de oostkant van ons gebied en heeft als standplaats Twello.

Functieomschrijving

 • Je verricht onderhoudswerkzaamheden aan watergangen of waterkeringen.
 • Daarbij handel je klachten en meldingen met behulp van het klachten- en meldingensysteem af in het rayon en heb je contact met bewoners.
 • Je voert inventarisaties uit op het gebied van het watergangen en waterkeringen.
 • Je signaleert storingen in het watersysteem en voert daarop onderhoud uit.
 • Je assisteert de gebiedsbeheerder bij de dagelijkse werkzaamheden in het team.
 • Je voert wachtdiensten uit en bent lid van een dijkbewakingsploeg.
 • Je zorgt voor verslaglegging van uitgevoerde werkzaamheden.


Arbeidsvoorwaarden
Een zelfstandige baan in een open organisatie met korte communicatielijnen waarbij verantwoordelijkheden laag in de organisatie liggen. Daarnaast hebben wij een interessant pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals flexibele werktijden, een individueel keuzebudget en opleidingsmogelijkheden.

Het salaris is afhankelijk van meegebrachte ervaring en zal liggen tussen € 1.912,- en € 2.391,- bruto per maand (schaal 5) bij een 36-urige werkweek. Het gaat om een tijdelijke aanstelling voor een jaar met mogelijke verlenging.

Functie-eisen

 • Een mbo-niveau 3 of 4 opleiding in de richting land, water en milieu of vergelijkbaar.
 • Ervaring in het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden op het gebied van water- en/of groenbeheer.
 • Ervaring en goed kunnen werken met geautomatiseerde systemen.
 • Goede communicatieve vaardigheden.
 • Je bent zelfstandig maar zoekt ook  gemakkelijk de samenwerking.
 • Je bent flexibel, collegiaal, proactief en klantgericht.
 • Je bent in het bezit van rijbewijs B en E.


Contactinfo
Als je interesse hebt, reageer dan uiterlijk 31 december 2017 via het online sollicitatieformulier. De sollicitatiegesprekken zullen, in verband met de feestdagen, pas plaatsvinden op 16 januari 2018. Om diezelfde reden kan het dus ook langer duren voordat je een reactie van ons ontvangt.

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Pieter Waaijer, afdelingshoofd Beheer Watersysteem (telefoonnummer: 06 15 15 13 20). Kijk op www.vallei-veluwe.nl voor meer informatie over onze organisatie.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.