Directeur Recreatieschap Hitland

 

Tussen Capelle en Nieuwerkerk aan den IJssel ligt het prachtige 267 hectare grote recreatie- en natuurgebied Park Hitland met daarin ook Golfbaan Hitland. Het gebied is eigendom van en wordt beheerd door Recreatieschap Hitland, een gemeenschappelijke regeling van de gemeenten Capelle aan den IJssel en Zuidplas. Het Recreatieschap heeft een Algemeen en een Dagelijks Bestuur, bestaande uit wethouders en gemeenteraadsleden van beide gemeenten.

 

Het Recreatieschap heeft een klein, slagvaardig en bedrijfsmatig ingesteld werkapparaat, bestaande uit in totaal 10 personen (6,2 fte). Het werkapparaat beheert en exploiteert Park en Golfbaan en heeft daarbij horende taken zoals het geven van voorlichting en informatie, projectontwikkeling en -uitvoering, financiële en administratieve voortgangsbewaking en kwaliteitsbewaking.

 

Voor deze geweldige werkplek en binnen dit leuke team zijn we op zoek naar een opvolger voor de huidige directeur. In deze functie van 32-36 uur per week sta je aan het hoofd van de organisatie en werk je samen met het hele team om in het kort gezegd met, voor en in het groen zo veel mogelijk mensen ook van het groen te laten genieten. De volgende informatie is daarbij van belang.

 

Essentie van de functie

 • Zorgdragen voor draagvlak(-verbreding) bij de twee deelnemende gemeenten op zowel ambtelijk als bestuurlijk niveau en het bevorderen van de samenwerking;
 • Opstellen van integraal beleid en uitvoeren van beleid in samenspraak met betrokkenen in het recreatiegebied;
 • Actief op zoek naar exploitatiemogelijkheden ter stimulering van het gebruik van het openbare gebied en de golfbaan en een duurzamer beheer en onderhoud;
 • Verantwoordelijk voor het opstellen van begroting en jaarrekening en bewaking van het budget;
 • Verantwoordelijk voor het opstellen van beheerplannen (middellange termijn) voor zowel het openbare gebied als de golfbaan;
 • Afstemming met het Dagelijks Bestuur over de voorgestelde taken en verantwoording afleggen aan het Dagelijks en Algemeen Bestuur;
 • Leidinggeven aan de organisatie, uitvoeren werkgeverstaken en personeelsbeleid.

 

Functie-eisen

 • Relevante, afgeronde Hbo-opleiding in de richting groen/recreatie;
 • Aantoonbare ervaring in een leidinggevende functie binnen het recreatieve werkveld;
 • Gevoel voor politieke verhoudingen en affiniteit met het werken binnen een politiek / bestuurlijke omgeving;
 • Op het snijvlak van politiek, openbaar belang, beheren en ondernemen kunnen werken;
 • Ervaring met participatie en belangenbehartiging is gewenst / een pre;
 • Inzicht in cijfers, financiën, administratieve handelingen en producten en
 • Gevoel voor juridische verantwoordelijkheden / aansprakelijkheid.

 

Kerncompetenties

 • Bekend met het werken in een gemeenschappelijke regeling en overheidscultuur;
 • Ondernemend, resultaatgericht en creatief;
 • Goede communicatieve vaardigheden (woord en geschrift);
 • Flexibel, stressbestendig;
 • Verbinder (werkapparaat en externe partijen) en
 • Affiniteit met groen, recreatie en golf.

 

Arbeidsvoorwaarden

Het Recreatieschap Hitland valt onder de CAO-provincies en aanstelling en salariëring zullen op basis van opleiding en ervaring plaatsvinden in (maximaal) schaal 13 (bruto € 4.212,- tot max. € 6.018,-). Aanstelling geschiedt voor bepaalde tijd (1 jaar) met de intentie om de overeenkomst te verlengen dan wel voor onbepaalde tijd aan te gaan.

 

Heb je interesse in deze functie en ben je uiterlijk per 1 maart 2020 32-36 uur per week beschikbaar? Stuur dan uiterlijk 18 december 2019 een CV en motivatie naar JLassche@hitland.nl. Eventueel kan een assessment deel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

 

Meer informatie over onze organisatie is te vinden op www.parkhitland.nl. Voor vragen kun je contact opnemen met de voorzitter van het Dagelijks Bestuur van het Recreatieschap Hitland: de heer D. de Haas (wethouder Gemeente Zuidplas via 0180-330300 of d.dehaas@zuidplas.nl) of met de heer J. Lassche (huidige directeur, via 0180-317188 of JLassche@hitland.nl). 

Zoeken

 

 


 

Vacatures

 


Directeur Recreatieschap Hitland


 

 

Vacatures plaatsen?

 

 

terug ....