Netwerken bij Knoest

De VVA organiseert een netwerkavond in de Regio Zuid

  

Welkom VVA-ers bij Knoest: Willy van Casteren en Angelique Zeelen. We hebben een modern gemengd bedrijf op een terrein van ruim 4 ha. Voorheen was het een akker, nu vormen we het om naar een terrein waar natuur, landschap en nut verenigd worden. Willy is boomverzorger en neemt takken en hout mee naar huis. Hout wordt plank of balk, snoeihout wordt voer voor de geiten en verbeterd de zandbodem. Angelique geeft adviezen over groen en samen ontvangen we groepen op ons terrein. We laten mensen ervaren dat buiten zijn, geweldig is. De rest komt dan vanzelf.

Ons thema is doen en laten.

Wij vinden dat je met zo min mogelijk werk en geld veel kunt bereiken. Door vaak te laten en soms te doen.

Wij zetten daar graag met jullie op 2 juni een boom over op.

Voor wie wil overnachten, dat kan tegen een vergoeding. in onze Mongoolse tent (zes persoons).

 

Ik kom netwerken op vrijdag 2 juni om 19:30 uur:

 

Voornaam:*
Tussenvoegsel:
Achternaam:*
Straat:*
Huisnummer:*
Postcode:*
Plaats:*
Telefoon:
E-mail:*

Ik geef mij op voor de netwerkborrel (incl. 2 drankjes) bij Knoest in Afferden op vrijdag 2 juni.

VVA-leden mogen kosteloos deelnemen en niet-leden betalen een eigen bijdrage van €5,00.

VVA-lid:*
Datum:*